Akmercan Artvin Doğalgaz

Şirket Profili

Artvingaz, AKMERCAN Şirketler Grubuna bağlı Artvin Doğal Gaz Dağıtım lisans bölgesindeki şirketidir.

27.03.2017 tarihinde EPDK tarafından yapılan doğalgaz dağıtım lisansı ihalesi ile Artvin Merkez ve Şavşat şehirlerinden oluşan doğalgaz dağıtım ihalesi Akmercan Artvin yükümlülüğüne girmiştir. 27-07-2017 tarihi ve DAG/7022-3/423  lisans numarası ile   EPDK`dan aldığı kapsamında doğalgaz dağıtım lisansı kapsamında Doğalgaz alt yapı çalışmalarına başlamıştır.Doğalgaz dağıtım bölgesinde 30/07/2018 tarihi itibariyle 21 KM çelik, 49 KM Polietilen 11 KM servis hattı olmak üzere toplam 81 KM doğalgaz alt yapı yatırımını tamamlanmıştır. 

Misyonumuz

Enerji alanında ve doğalgaz dağıtım hizmeti verdiğimiz Artvin ilinde; insana, çevreye ve hukuka saygılı çalışmayı kendine felsefe edinmiş, teknolojinin tüm imkânlarını "Daha İyi Nasıl Yapabilirim?" hedefi için seferber eden bir ekiple, müşteri kitlemiz olan doğalgaz kullanıcılarına kusursuz hizmet sunmaktır.

Vizyonumuz

Kalkınma yolunda hızlı adımlarla yol alan Doğu Karadeniz bölgesinin güzide şehri Artvin'in bu çabasına katkıda bulunacak; Temiz bir çevre ve ucuz enerji temini için, doğalgazın kullanıma sunulmasına aracılık etmektir.

Değerlerimiz

Kurumsallık
Sürdürülebilirlik
Paydaş odaklılık
Kaliteli hizmet
Bilgi